Dziś zabierzemy Was do Malagi w Andaluzji - sesja narzeczeńska Oli i Michała

W marcu wybraliśmy się na największą konferencje fotografów ślubnych BODAF Europe do Barcelony, którą połączyliśmy z wizytą u naszych przyjaciół Ewy i Marcina w Andaluzji.Malaga to było to miejsce,gdzie jednej z marcowych, słonecznych sobót spotkaliśmy się na sesję narzeczeńską z Olą i Michałem….no i Jack Russell’em o imieniu Norman :)


Długo zastanawialiśmy się nad miejscem sesji. Wybraliśmy ogród botaniczny „Jardín Botánico-Histórico La Concepción”,który zaskoczył nas unikatowymi roślinami ściągniętymi z najodleglejszych zakątków świata. To wspaniały park w stylu angielskim, który został założony ponad sto lat temu. Ogromną wartością La Concepcion jest architektura – tutejsze pawilony i altany naśladują budowle antyczne i ładnie komponują się z otaczającą je zielenią.


Teraz trochę o nich.

Ola i Michał. Para podróżników, mieszkających obecnie w Maladze.

 Zarażają swoją energią , meeega pozytywnie zakręceni. Kochają zwierzęta. I co najważniejsze siebie. Najlepsi przyjaciele. Są dla siebie ogromnym wsparciem. Potrafią komunikować się bez słów. 


To był jeden z tych dni, kiedy byliśmy wdzięczni, za to, że mogliśmy naszym okiem, że zaprosili nas do swojego świata, że otworzyli się, że zaufali.