top of page
  • Facebook - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

NASZ STYL

Może zabrzmi to banalnie, ale Twoje szczęście jest dla nas najważniejsze!

 

Jeśli oczekujesz sztucznie pozowanych, inscenizowanych portretów to na wstępie możemy Ci powiedzieć, że źle trafiłeś. My przechwytujemy słodycze, które zdarzają się naturalnie przez cały dzień Twojego Ślubu. Dostrajanie się i łączenie z Tobą jest w sercu naszego stylu.

 

Uwielbiamy fotografować to, co niezwykłe, pełne przygód i nieoczekiwane z artystyczną estetyką. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy, uwielbiamy fotografię, ale przede wszystkim kochamy ludzi.

 

Poszukujemy par, które potrafią się bawić i chcą mieć to, co piękne, emocjonalne, szalone i radosne schwytane w Dniu Ślubu!

 

Wychodzimy z Tobą na parkiet! ...bo w końcu jak można uchwycić imprezę z boku?

Twoje relacje z fotografem powinny być wyjątkowe i opierające się na otwartej komunikacji i pomysłach. Opowiedz nam wszystko o swoich nadziejach i marzeniach.

 

Napisz nam swoją historię, jeśli szukasz fotografa, który inwestuje swój czas, aby dowiedzieć się, jakie wspomnienia i działania doprowadziły Cię do miejsca, w którym teraz jesteś -  proszę nie pisz do nas, jeśli szukasz fotografa ,,szybkiej obsługi’’, który powinien zrobić kilka przypadkowych zdjęć. Chcemy przeżyć wspólną przygodę z Tobą! Pamiętaj, jakikolwiek dziwny pomysł przyjdzie Ci do głowy, podziel się z nami,

About
bottom of page